menusearch
golbarg.web2time.ir

اخبار

آموزش برنامه افترافکت مقدماتی

آموزش برنامه افترافکت مقدماتی

رم افزار After Effects یکی از مشهورترین و قدرتمندترین نرم افزارهای کمپانی Adobe، در زمینه کار با فیلم است. هر فردی که به طور حرفه ای در حوزه فیلم سازی و انیمیشن سازی فعال باشد بدون شک، این نرم افزار یکی از ابزارهای اصلی این فرد برای انجام پروژه هایش است

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۹۷
آموزش فنون تدریس به زبان انگلیسی

آموزش فنون تدریس به زبان انگلیسی

انتخاب منابع آموزشی مناسب، یکی از مهمترین بخش های یادگیری زبان انگلیسی است. استفاده از کتاب های اموزشی برای یادگیری، گرچه یک روش قدیمی است اما هنوز هم بسیار موثر است. در این مطلب با برخی از بهترین کتاب یادگیری زبان انگلیسی آشنا شویم. سعی میکنیم در این مطلب کتابهایی مناسب برای همه مهارت ها را معرفی کنیم:

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۹۷
آموزش نامساوی های ریاضی

آموزش نامساوی های ریاضی

در میان تمام نامساوی‌‌ها، تعدادی نامساوی کلاسیک معروف وجود دارد که بسیاری از آن‌ها توسط ریاضیدانان مشهور اثبات و با نام آن‌ها نام‌‌گذاری شده‌‌اند. در این آموزش، به معرفی و اثبات برخی از این نامساوی های ریاضی شامل نامساوی‌‌های برنولی، یانگ، هولدر، کوشی-شوارتز و مینکوفسکی خواهیم پرداخت.

دوشنبه بیست و هشتم خرداد ۹۷
دکوراسیون داخلی ساختمان هایتان را به ما بسپارید

دکوراسیون داخلی ساختمان هایتان را به ما بسپارید

معمولا مبلمان به دوگروه مبل راحتی و مبل استیل یا مبل کلاسیک طبقه بندی می شود.مبل های راحتی معمولا تمام پارچه هستند و چوب و فلز در بدنه اصلی و رویه آن به کار نرفته است.مبل های استیل از آنجایی که رسمی تر و ترکیبی از چوب و پارچه هستند به نسبت پارچه مبل کمتری در آن به کار رفته است.از آنجایی که قسمت نشیمن مبل از پارچه است و پارچه مبل در واقع از بخش های اصلی مبلمان محسوب می شود.در خرید مبلمان دقت در نوع وجنس پارچه مبل بسیار امر مهمی می باشد.البته قبل از اینکه در نوع و جنس پارچه مبل دقت کنید بهتر است بدانید چه نوع مبلی مناسب خانه شما می باشد.

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
احداث هتل نارنج  در تهران

احداث هتل نارنج در تهران

هر چقدر که صندلی شما در محل کار راحت و یا در اصطلاح ارگونومیک باشد، اگر از آن درست استفاده نکنید، عوارض بدی ممکن است برای بدنتان اتفاق بیفتد.

پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
دکوراسیون و اجرای برج ها

دکوراسیون و اجرای برج ها

مبلمان اداری به گروهی از اثاث و لوازم نشستن و کار کردن گفته می شود که معمولا در محیط های کاری استفاده می شوند. البته این موضوع باعث نمی شود که شما از یک مبلمان اداری مانند یک نیم ست مبل اداری در خانه استفاده نکنید. اتفاقا با نگاهی به دور و بر خودتان می توانید نمونه هایی از مبلمان اداری را در منزل بیابید. میز تحریر، میز مطالعه، کتابخانه، برخی از انواع کمد و فایل، صندلی اپن، صندلی کامپیوتر، میز کامپیوتر و ... از انواع خانگی و مرسوم مبلمان اداری هستند.

دوشنبه بیست و سوم آذر ۹۴